2017. gada 24. nov. Sorry, your browser does not support inline SVG.

Turntablism Session / Scratch Jam #9

Turntablism sesiju noslēguma pasākums

Pirmdien, 4. decembrī, Rīgas DJ Skolas telpās, no 17:00 līdz 21:00 notiks 2017. gada Turntablism sesiju noslēguma pasākums, - ir sagaidāms pamatīgs Scratch Jam!

Pirmais Scratch Jam notika 2017. gada aprīlī. To uzsāka organizēt dīdžejs PM2THEAM Rīgas DJ skolā, ar mērķi regulāri pulcēt kopā scratch un turntablism entuziastus un interesentus, lai dalītos pieredzē un iedvesmotos.

Kopš aprīļa ir notikušas jau 9 tikšanās sesijas, un pa šo laiku komanda ir augusi. Tai pievienojušies lieliski palīgi: T Studio, kas nodrošina katru pasākumu ar gaismām un citām tehniskām lietām, FDE a.k.a Funky DJ Elegant, kurš atbild par to, lai pasākumā atrastos īstie cilvēki un pareizās lietas, soundschool.lv / Dynamic Records pārstāvis Dmitry Odinoky, kurš pasākumu nodrošina ar drum machine un palīdz ar kvalitatīvu Live Stream video un skaņu, kā arī- Below Us, kurš visu to iemūžina.

Noslēdzot šī gada pasākumu sēriju, 4.decembrī, mums pievienosies arī Hoodshop.eu ar dāvanu (vairāk par to varēsiet uzzināt pasākuma laikā), Pica Lulū ar gardām uzkodām kā arī sesijai pievienosies īpašie ciemiņi. Kādi?-to atklāsim jau drīzumā.
Bildes, video un citu interesantu informāciju par Latvijas un pasaules DJ / Turntablist kultūru meklējiet Turntablist Latvia facebook lapā!
Paldies visiem, kas atrod laiku, atnākt, atbalsta un palīdz scratch kultūrai Latvijā augt!
Tiekamies 4.decembrī!

Turntablism Session / Scratch Jam #9