2017. gada 24. jūl. Sorry, your browser does not support inline SVG.

Pēdējās brīvās vietas radošajā bērnu DJ darbnīcā

Rīgas DJ skola no 31. jūlija - 4. augustam organizē radošo darbnīcu bērniem vecumā no 6-14 gadiem.

_EDD5728.jpg

Bērnu DJ radošā darbnīca: 31. jūlijs - 4. augusts
Vecums: 6-14
Darba laiks: 10:00-17:00
Bērnu skaits: 10-15
Cena: 200 EUR + PVN (ēdināšana iekļauta) vai 40 EUR/dienā + PVN
Nometnes mērķis: atraktīvi un bērnu vecumam piemēroti veicināt dalībnieku vispusīgu attīstību caur mūziku, mākslu un jaunākajām tehnoloģijām.
Nometnes vadītāji: Rīgas DJ skolas pasniedzēji Kaspars Dabra (DJ DUB:RA) un Kristiāna Kalniņa (Crystal Sound System), pedagoģiskais atbalsts un izglītojošas rotaļas - Madlēna Štauere
Adrese: Rīgas DJ skola, Ģertrūdes ielā 3
Kontakti informācijai: 26836881 (Kaspars) / 29374713 (Kristiāna) / skola@rigasdjskola.lv

Nometnes laikā bērni iepazīsies ar šobrīd aktuālo DJ aparatūru, veidos savus priekšnesumus, apgūs prasmi uzstāties auditorijas priekšā, attīstīs ritma izjūtu, piedalīsies radošajās darbnīcās ar Latvijā populāriem dīdžejiem, dosies ekskursijā uz radio SWH un NABA, mācīsies organizēt ballīti vienaudžiem. Piecu dienu ietvaros bērni būs apguvuši dīdžejinga pamatus un ieguvuši jaunus draugus, hobiju, iemaņas un idejas radošai brīvā laika pavadīšanai.

Pieteikšanās, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU

Screen Shot 2016-05-20 at 14.36.29.jpg

NOMETNES PROGRAMMA:

Pirmdiena

• 10:00 Iepazīšanās ar citiem nometnes dalībniekiem, pasniedzējiem.
  • Vārdu spēle
  • Rīgas DJ skolas telpu iepazīšana
  • Bērnu pirmā saskarsme ar DJ aparatūru - vinila plašu atskaņotāji, CD atskaņotāji un DJ kontrolieri.
  • Uzdevums: Bērnu eksperimenti ar skaņu un aparatūras iespējām pasniedzēju vadībā. Mikrofona iepazīšana.
  • 12:00 Pusdienas
  • 13:00 Ekskursija uz producēšanas un ierakstu studiju. Dārzeņu pieslēgšana sensoriem un to izmantošana mūzikas radīšanai - alternatīva klasiskajam sintezatoram.
  • 17:00 Pirmās dienas noslēgums
  • Mājas darbs: sameklēt 10 mīļākās dziesmas un paņemt līdzi USB zibatmiņā.

Otrdiena

• 10:00 Enerģijas uzlādēšanas spēle
  • Pirmās nodarbības kopsavilkums un īss atkārtojums.
  • Uzdevums: Izveidot skolas datorā savu dziesmu mapīti un sagatavot to miksēšanai.
  • 13:00 Pusdienas
  • 14:00 Radošā darbnīca kopā ar Robertu Gobziņu un piedalīšanās ieraksta veidošanā raidījumam "Zvaigznīšu brīdis". Dalībnieku iepazīšanās ar mūzikas instrumentiem: taures, svilpes, tamburīns, bungas. Mūzikas instrumentu integrēšana DJ miksā. Dažādu dzīvnieku pasaules skaņu (samplu) iestrādāšana populāru dziesmu aranžējumos.
  • 17:00 Otrās dienas noslēgums
  • Mājas darbs: atrast savu mīļāko mūzikas klipu Youtube.

Trešdiena

• 10:00 Enerģijas uzlādēšanas spēle
  • Uzdevums: Praktiskā nodarbība - mūzikas miksa tehnikas slīpēšana.
  • Triki un padomi no pasniedzēju puses.
  • 13:00 Pusdienas
  • 14:00 Ekskursija un bērnu sagatavoto DJ setu izmēģināšana uz lielās skaņas klubā "One One" Piena kvartālā.
  • 17:00 Ceturtās dienas noslēgums

Ceturtdiena

• 10:00 Enerģijas uzlādēšanas spēle.
  • Youtube sesija: katrs dalībnieks atskaņo savu mīļāko videoklipu. Diskusija.
  • Uzdevums: izpratnes veidošana par DJ miksa režiju un sagatavoto skaņdarbu loģisku secību sava priekšnesuma ietvaros
  • 13:00 Pusdienas
  • 14:00 Ekskursija uz radio SWH studiju, iepazīšanās ar radio DJ darba atmosfēru. Iepazīšanās ar radio personībām un dzīvā ētera novērošana. Sava radio raidījuma veidošanas radošā darbnīca un ierakstīšana.
  • 17:00 Trešās dienas noslēgums

Piektdiena

• 10:00 Enerģijas uzlādēšanas spēle.
  • Ģenerālmēģinājums bērnu DJ miksiem. Sagatavoto DJ priekšnesumu atkārtošana.
  • 13:00 Pusdienas
  • 14:00 Ko[īga telpu dekorēšana un iekārtošana noslēguma pasākumam.
  • 15:00 Nometnes noslēguma ballīte ar bērnu DJ priekšnesumiem. Aicināti ciemos draugi un vecāki!
  • 16:30 Diplomu izsniegšana nometnes dalībniekiem

Screen Shot 2016-05-20 at 14.36.45.jpg