2019. gada 13. maijs Sorry, your browser does not support inline SVG.


"Rīgas DJ skolas" x "Pioneer DJ" MIXTAPE konkurss 2019 dīdžejiem līdz 16 gadiem

Ja esi jaunais DJ līdz 16 (ieskaitot), piedalies Mixtape konkursā un laimē vērtīgu balvu!

"Rīgas DJ skola" sadarbībā ar "Pioneeer DJ" izsludina Mixtape konkursu ar galveno balvu - jaunāko Pioneer Pioneer DDJ-200 kontrolieri ! Ikgadējais Mixtape konkurss jau kļuvis par tradīciju un notiks piekto reizi, bet šoreiz - ar vecuma ierobežojumu līdz 16 (ieskaitot) godprātīgai konkurencei.

Pioneer savu slavu DJ pasaulē izcīnījis ar augstās klases DJ mikseriem un CD atskaņotājiem, kas kļuvuši par industrijas standartu. Gadu gaitā Pioneer radījuši pilnu DJ tehnikas spektru, tostarp lieliskus DJ kontrolierus, kļūstot par TOP zīmolu produktu vispārējās kvalitātes un moderno funkciju dēļ!

KONKURSA NOTEIKUMI

Dalība
1. Sagatavo 15 minūšu DJ miksu un līdz 2. jūnijam (23:59) sūti .mp3 320 kbps download linku uz skola@rigasdjskola.lv;
2. Miksa nosaukums sastāv no “Tavs DJ vārds” - “Rīgas DJ skolas un Pioneer Mixtape konkurss”;
3. E-pastam pievieno miksā iekļauto skaņdarbu nosaukumus (tracklist), savu vecumu un īsu aprakstu par sevi;
4. Mikss nedrīkst būt iepriekš publicēts.
 
Vērtēšana
1. Miksos tiks vērtēta iekļauto mūzikas žanru daudzveidība, miksa dinamika un tehnika;
2. 10. jūnijā  Rīgas DJ skolas/Pioneer žūrijas 1. kārtas balsojumā izvēlētie 10 labākie miksi tiks publicēti Rīgas DJ skolas Mixcloud profilā un nodoti publiksai balsošanai līdz 30. jūnija 23:59 (ieskaitot) Rīgas DJ skolas mājas lapā www.rigasdjskola.lv pēc Latvijas laika;
3. Konkursa noslēgums un rezultāti - 1. jūlijā Rīgas DJ skolas mājas lapā www.rigasdjskola.lv;
4. Klausītāju balsojums internetā un Rīgas DJ skolas/Pioneer žūrijas balsojuma proporcija - 50:50.

Balva
1. vieta Pioneer DDJ-200 kontrolieris: RAŽOTĀJA INFO PAR PRODUKTU
2. un 3. vieta veicināšanas balvas no Pioneer oficiālā pārstāvja - Digisound OU Latvijas filiāles!