KONTAKTI Sorry, your browser does not support inline SVG.

Par mums

Rīgas DJ skola piedāvā kursus, kur bez vecuma ierobežojuma iespējams apgūt dīdžejošanas pamatus un nozares inovatīvākos risinājumus. DJ skolas inventāra sarakstā iekļauta aktuālākā un kvalitatīvākā DJ aparatūra, nodrošinot aizraujošu mācību procesu ar vinila simulatoriem, CD simulatoriem un dažādu modeļu DJ kontrolieriem.

Skolas pasniedzēji ir pieredzējuši Latvijas klubu, radio un festivālu DJ-i, kas regulāri apmācību procesam piesaista kolēģus no ārvalstīm.

Studentiem kursa laikā un pēc tiek piedāvāta publiska prakse klubos, festivālos, modes skatēs, izklaides un kultūras pasākumos:

ZZ festivālā, Holi krāsu festivālā, Rock Up festivālā, Waterfest, Jūrmalas pilsētas svētkos, Kaņepes kultūras centrā, Rockcafe, Omas briljanta istabā, One One, Pūcē, Greenwood, Space Dog, Riga Fashion Week, Riga Plaza, Dominā, DFab, Ķīpsalas izstāžu centrā u.c.

Rīgas DJ skola realizē projektus starptautiskās izglītības programmās Erasmus+ un Nordplus, labākajiem studentiem piedāvājot dalību pieredzes apmaiņas braucienos uz ārvalstīm, bet sadarbībā ar Rīgas Domes izglītības un kultūras departamentu organizējam jauno DJ minivestivālu Brīvais Skaļrunis.

Rīgas DJ skola
Ģertrūdes iela 3, Rīga, LV-1010, LATVIJA