Jaunumi

ATVĒRTA PIETEIKŠANĀS INTERNETA RADIO PROJEKTAM RAIDA RĪGA!

By 03/10/2019 marts 17th, 2020 No Comments

Kopīgi veidosim progresīvu interneta radio staciju!

Vieta: Rīga, LATVIJA, Rīgas DJ skola
Datumi: 18.-28.oktobris
Iesaistītās valstis: Igaunija un Latvija
Dalībnieki: 22

Aicinām pieteikties interneta radio veidošanas projekta JAUNIEŠU APMAIŅAI “RAIDA RIGA” programmā Erasmus+. Gaidām dalībniekus no Igaunijas un Latvijas vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Projekta ietvaros dalībnieki iegūst neformālās izglītības apliecinājuma sertifikātu Youth Pass, kas ir atzīts izglītības dokuments visā Eiropas Savienībā.

—> PIETEIKUMA VEIDLAPA <—-

* Ceļojuma izmaksas, uzturēšanos un visas projekta aktivitātes ievēlētajiem dalībniekiem sedz Erasmus + programma.

Pieteikšanās notiek līdz 14. oktobrim.

PAR PROJEKTU:

1) Projekta “RAIDA RIGA” ietvaros jaunieši no Latvijas un Igaunijas iemācīsies izveidot jaunu interneta radio platformu, kurā ikviens var būt satura radītājs.

2) Iespēja izmantot izveidoto platformu Rīgas DJ skolas audzēkņiem un partneriem, mūzikas entuziastiem praktizēties radio un mūzikas DJ mākslā, tikt sadzirdētiem un iegūt savu pirmo profesionālo pieredzi.

3) Spēja izveidot un vadīt saturu un programmas, kas ir tematiski un pēc savas iniciatīvas.

4) Platforma, no kuras tiešsaistē tiek pārraidītas tiešraides par aktivitātēm, kas regulāri notiek “Rīgas DJ skolas” telpās.

5) Veidot īsus mācību video ar labākajiem DJ trikiem, improvizācijām, pamācībām, kas būtu ļoti noderīgi DJ mākslas audzēkņiem pašizpausmē un praksē.

6) Vietne, lai iegūtu informāciju par pašreizējo mūzikas dzīvi, gaidāmajiem notikumiem. Arī vietne, kur mācīties un pieteikties konkursiem un projektiem, kas saistīti ar mūziku, praksi vai darba iespējām.

7) Interneta radio “RAIDA RIGA” būs arī lieliska iespēja jauniešiem ar ierobežotām iespējām realizēt savas vajadzības vidē, kur savādāk tas nebūtu iespējams. Jaunietis, kurš nevar apmeklēt Rīgas DJ skolu vai apmeklēt kādu pasākumu, varēs apgūt prasmes un sekot līdzi tiešsaistes pasākumiem. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka jaunieši, kuriem ir vēlme spēlēt mūziku, bet baidās no kritikas, to varēs darīt anonīmi vai ar pseidonīmu. Rīgas DJ skolu ir apmeklējuši jaunieši ar redzes traucējumiem, jaunieši ar invaliditāti un NEET jaunieši.

DARBĪBAS PROGRAMMA

Par papildu jautājumiem sazinieties ar mums skola@rigasdjskola.lv